Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.03.2020
Është shikuar 79 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 64m² tek F&A Inxhiniering në afërsi të rrugës B në lagjen Bregu i Diellit

Banesa është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 64m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Të gjitha mobiljet janë të reja dhe shumë cilësore.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/1xFECaAnuo1UYeDt8

Çmimi: 400€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #bregu_diellit #rruga_b

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit