Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.03.2020
Është shikuar 81 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 64m² tek F&A Inxhiniering në afërsi të rrugës B në lagjen Bregu i Diellit

Banesa është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 64m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon. Posedon hapësirë parkimi (garazhë).

Lokacioni: https://goo.gl/maps/1xFECaAnuo1UYeDt8

Çmimi: 350€ (me garazhë)

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #bregu_diellit #rruga_b

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit