Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Bregun e Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 29.05.2020
Është shikuar 60 herë
 

▪️rr.Vllezerit Gervalla", kati përdhesë, me 65m2, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhine,
▪️1 dhomë të gjumit,
▪banjo, dhe
▪ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit