Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Bregu i diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 30.05.2020
Është shikuar 416 herë
 

Leshohet me qira banesa ne bregun e Dielit te banesat e Hinta , postedon nxemje Termokos ,
Banesa eshte e renovuar komplet . leshohet per familjar dhe kohe te gjate
Renditja :
Sallon
Kuzhine
Dhoma e gjumit
Banjo
Ballkon

CMIMI 250 EUR

Kontakti 044 990 474 whatsapp +38344990474

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit