Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Bregu i diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Ndryshuar me 24.07.2020
Është shikuar 137 herë
 

Leshohet banese me qira ne Breg te Diellit, banesa eshte e re e pa banuar me pare, eshte duke u mobiluar, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit