Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: te Xhamia , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 39 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit Te Xhamia

Siperfaqja 80m2
Kati 4

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon Me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Ballkon
-Banjo

Cmimi 250€
E-3360

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit