Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Te Banesat e Bardha, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 210 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Breg Diellit te banesat e Bardha ,banesa gjindet ne katin e trete ,nuk ka mobile vetem kuzhinen ,dhe ka kete renditje


-Dhome dite
-kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit