Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banese me qira te Banesat e Bardha, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 6 herë
 

Leshoj me qira banesen 70 metra katror.
Perveç faktures se rrymes , fakturat e ujit, mbeturinave dhe pastrimit te hymjes nuk paguhen nga qiramarresi.
Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, , 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 shpajz, 1 paradhome,1 banjo, 1 tarase,
Eshte e mboliluar mobilje gjermane , ka lift dhe ka klime.
Shume afer e ka stacionin e autobusave dhe shkollen fillore” Iliria”.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit