Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Bregun e Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 126 herë
 

te shkolla fillore Ismail Qemajli, me 74m2, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma te gjumit
▪️banjo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit