Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • breg diellit te shkolla ilira, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Ndryshuar me 21.02.2021
Është shikuar 214 herë
 

Ipet banesa e qera breg diellit te shkolla fillore iliria 1 sallon 1 kuzhin 1 banjo 1 ballkon komplet e mobilume qmim 150euro depozit 75euro nuk punoji me ndermjetesim 048255999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->