Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • viva freshi afer realll mallit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Ndryshuar me 18.02.2021
Është shikuar 48 herë
 

ipet banesa me qera breg diellit te viva freshi 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom gjumit 1 ballkon 1 banjo komplete e mobilume qmimi 200euro plus 100depozit nuk punoji me ndermjetesi 048255999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->