Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
230.00 €

  • Breg diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 133 herë
 

Banes me qira ne breg diellit afer kafes offside ose shkolles Ismal Qemjali

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi x2 | Banjo | Taras | Kati 1 |

Qmimi : 230 eruo
Per me shume info : +383 44 456 187 | viber dhe WhatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->