Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 32 herë
 

Banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit, Prishtine.

Banesa gjendet te OSCE ne katin e pare, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim. Banesa perbehet nga :

• Salloni me kuzhine
• 3 dhoma gjumi
• Koridor
• 2 banjo
• Ballkoni

Cmimi : 350euro ne muaj ( ne cmim perfshihet dhe garazhda )

☎️ Nr. Tel : 044 37 39 37

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->