Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
270.00 €

  • Bregu i Diellit, tek banesat e standardit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 57 herë
 

Banese me qera ne lagjen Bregu i Diellit, tek banesat e Standardit #2323
Banesa ndodhet ne katin IV
Siperfaqja e baneses eshte 54m2
Qmimi i Baneses eshte: 270 euro
Banesa ka kete renditje:
- 1 Sallon me kuzhine,
- 1 dhoma gjumi,
- 1 Banjo,
- ballkon,
- Nxemje qendrore,
- lift,
- uje 24h
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
045319625
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->