Lokal me qira
400.00 €

  • Adresa: Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.01.2020
Është shikuar 30 herë
 

Zyre 90m2 me qira te "Bregu i Diellit" saktesisht "Banesat me tulla te Kuqe" afer me Trafone. Zyra ndodhet ne katin e pare dhe ka pamje ne 2 anet e rruges si nga Banesat e Hirta dhe nga "Rruga B". Pozit te pershtatshme promovuese me kete renditje:
- 3 Njesi pune
- 2 Banjo
- Kuzhine
- Ballkon

Zyra eshte ideale per zhvillimin e shume veprimtarive sidomos per zyre IT, dizajni, projektuese, kompani kontabiliteti etj
Posedon ngrohje qendrore prej qytetit dhe eshte e shtruar ne parket
R790
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit