Lokal me qira
800.00 €

  • Adresa: Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.02.2020
Është shikuar 45 herë
 

Lëshohet lokali me qira në lagjen Bregu i Diellit në qendren tregtare.
Lokali gjendet në katin përdhesë me një sipërfaqe prej 88.5m2 posedon nxemje qendrore me termokos dhe ndriqim të mjaftueshëm.
Është i përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi.
Lokali lëshohet pa invertarë dhe vetem për kohë afatgjate.
Çmimi: 800€ (i diskutueshëm)

Për më shumë informacione ju lutem na kontaktoni në nr. e tel:
+38344898661

Po ashtu për më shumë oferta na vizitoni në faqën tonë në facebook:
AM-real-estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit