Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpi me qira
600.00 €

  • Adresa: Lagjja Universiteti, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 284 herë
 

(RP-237) Shtepi me #Qera në Lagjja Universiteti, Pristina!

Shtepia do te jete e lire nga data .

・Pagesa Mujore: 600€
・Depozita: 600€
・Dhoma gjumi: 3
・Banjo: 2
・Meter katror: 150m2
・Kati: Kati i Parë
・Ashensor: Jo
・Balkon: Po
・Mobiluar: Po
・Makine e lajres se rrobave: Po
・Makine e lajres se eneve: Po
・Kondicioner: Jo
・Nxemje: Rryme Elektrike
・Lloji I parkimit: Parking Privat

Na kontaktoni në:
Phone/Tel: 049 354 009
Viber/WhatsApp: +383/ 49 354 009
E-mail: contact@realestateprishtine.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit