Banesa në shitje
62000.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 80 herë
 

Banes ne shitje ne Dardani
Banesa gjendet ne katin e XI, ka siperfaqe 62me dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon me kuzhin,
Banjo,
Ballkon.
Banesa gjendet mbi kurriz te banesat e gjelberta.

Çmimi: 62.000€
Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania