Banesa në shitje
95000.00 €

  • Adresa: Posta e madhe, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 34 herë
 

Shitet banesa ne dardani te Posta

►Kodi: D88

►Renditja: Sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 terasa, banjo , koridor, kati 2 , nxemje termokos, banesa gjendet perball postes se madhe ne dardani, banesa posedon fleten poseduese dhe mund te perkthet te noteri menjeher.

►Siperfaqe: 64m² ne flete poseduese

►Çmimi: 95 000€

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com


agjensionidemiri@gmail.com


https://www.facebook.com/demirirealestate/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania