Banesë me qira
300.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.08.2022
Është shikuar 4 herë
 

ID: 27391
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Sipërfaqe: 50 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne Dardani, sapo e renovuar komplet dhe e mobiluar e pershtatshme per familje, kushte te mira banimi, gjendet ne katin e katert.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania