Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 94 herë
 

Banes (Pant House) me qira nen Kurriz.
Banesa gjendet ne katin e VII, ka siperfaqe 100m2 bnim dhe 100m2 ballkon, posedon:
Tri dhoma gjumi,
Sallon,
Kuzhin,
Dy banjo,
Ballkon te madh 100m2.
Banesa eshte e mobiluar.

Çmimi: 500€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania