Banesë me qira
380.00 €

  • Banesë me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 1 herë
 

Banesë me qira në Dardani????
▪️Çmimi: 380€????
▪️rr; "Musrafa Venhari", Te Parku i Dardanis, me 80m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, kamera vezhguese, me qasje ne kopsht si dhe shfrytezim te kopshtit,, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania