Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 25 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Postes se madhe. Banesa ka 100 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift. Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
2 Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 350 Euro
A503

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania