Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2019
Është shikuar 79 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Dardania me siperfaqe pre 60m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: me marreveshje
Kodi: G-530
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania