Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 37 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Dardania, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-are dhe mund te perdoret edhe zyre, 50m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Korridor
Qmimi; 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania