Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Te Posta , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 270 herë
 

Leshohet me qira banesa 4 dhomeshe ne Prishtine ne lagjen Dardania te posta e madhe. Banesa ka keto njesi:
1. Sallon me kuzhine
2. Dhome gjumi per te rritur
3. Dy dhoma gjumi per femije
4. Banjo
5. Koridor
6. Ballkon
Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar dhe leshohet nga 15 korriku deri me 30 shtator. Te interesuarit te me kontaktojne ne Viber sepse jetoj jashte shtetit.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania