Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Banesat e gjelberta , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Është shikuar 328 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Dardani,Banesat e gjelberta,hymja 13
Kati 10
Siperfaqe 55m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo


Cmimi 200€
E-2588

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania