Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 342 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani, te banesat e gjelberta. Banesa ka 50 m2 dhe gjenet ne katin e 10 ( i fundit) me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B262

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania