Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 32 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani, e mobiluar shume mire (afer shkolles fillore Dardania),
banesa gjendet ne katin e 5-te me lift. dhe leshohet vetem per cifte/familjar dhe per kohe te gjate. Minimumi kontrate 1 vjeqare


Nuk leshohet per studenta.

Posedon:

Sallon
Kuzhine e madhe
Nje dhome gjumit
Banjo
2 Ballkona

Qmimi: 300 Euro
B417

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania