Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Dardania, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 02.12.2019
Është shikuar 183 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Dardania, komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. me siperfaqe: 40m2.

Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhine * dhome gjumi * banjo * korridor.
Çmimi: 200 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+ 383 49 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania