Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 340 herë
 

Lëshohet me qira banesa ne lagjen Dardania ne Prishtinë, gjendet te Santea dhe eshte komplet e mobiluar. Gjenden ne katin 9 me lift.

Posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhomë gjumi
- Banjo, ballkon

Çmimi: 250 Euro

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania