Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Dardania, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2020
Është shikuar 100 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Dardania, te Bill Clinton. Banesa eshte e renovur te gjitha mobilet i ka te reja. Gjendet ne katin e 3-te.

Siperfaqe: 75m2
Renditja:
Sallon / kuzhine ndaras / 2 dhoma gjumi / banjo / ballkon / korridor.
Çmimi: 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania