Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 22.07.2020
Është shikuar 190 herë
 

Lëshohet me qira banesë ne lagjen Dardania, afer parkut te Dardanis. Ndodhet ne katin 9 me lift dhe eshte komplet e mobiluar.

Posedon: Sallon me kuzhinë/ Një dhomë gjumi/ Banjo/

Çmimi: 230 Euro

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania