Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Te Bill Clinton , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 97 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani, te Bill Clinton

Siperfaqja 70m2
Kati 1

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Termokos

Cmimi 270€ i diskutushem
E-3559

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania