Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 185 herë
 

▪️Afer postes se madhe dhe afer studio Agani, rruga 28 Nentori, adresa SU1/3/H3 me numer 6, ne katin e 2, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania