Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: Dardani me gjitha shpenzimet ne qmim, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 16.11.2020
Është shikuar 17 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Dardania afer POSTES se madhe mbi Pllato dhe posedon:
| Sallon | Kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Kati i 9 me lift |
Qmimi:230 euro me te gjitha shpenzimet
Klienti nuk pagun RRYM,UJE,LIFT,MBETURINA.
Per me shum info:
+383 44 456 187 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania