Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 50 herë
 

Leshohet banese me qira ne Dardani
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania