Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 26.11.2020
Është shikuar 606 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen Dardania perball bustit te Bill Klintonit, kompleksi Donika 2 (Beni Dona), banesa eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e 3 dhe posedon:

•Sallon me kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•Ballkon dhe
•Koridor.
Çmimi 250 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania