Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 31 herë
 

▪️Mbi kurriz, me 75m2, kati 8 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shume te mira banimi, eshte e mobiluar pjesërisht (pronari e mobilon komplet) si dhe ka kete renditje:
▪️Dhome e dites me kuzhine,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon, dhe
▪️Depo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania

-->