Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Te Bill Clintoni, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 27 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bill Clintoni banesa posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-termokos


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania

-->