Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Te Santea, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 93 herë
 

Banesa me qera ne lagjen Dardania, te Santea, kati I pare.
Banesa ka sip. 65 m² dhe ka kete renditje:
-Qendrim ditor
-Dhome fletje
-Kuzhine e vecant (e ndare nga qendrimi ditor)
-Tryezari
-Banjo
-Ballkon

Banesa sapo eshte renovuar dhe eshte e mobiluar.
Cmimi: 300€uro
Per me shume info : +383 44 456 187 | Viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania

-->