Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: 4 LLULLAT, Dodona, Prishtinë
Publikuar me 16.08.2019
Ndryshuar me 04.09.2019
Është shikuar 198 herë
 

Ofrohet Banesa me Qira te 4 Llullat ne katin e pare
e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

-Sallon kuzhine
-1 Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona