Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: Rr.Bajram Kelmendi, afer Parkut te qytetit, Dodona, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 233 herë
 

Leshohet Banesa me qera ne lagjen Dodona
Rr.Bajram Kelmendi, afer Parkut te qytetit

Kati 2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 230€
No.A164

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona