Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: 4 LLULLAT, Dodona, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2020
Është shikuar 49 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Dodona,,Banesa eshte mire e mobiluar, posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, banjo si dhe terrace me pamje nga sheshi Ibrahim Rugova.Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona