Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: 4 llullat, Dodona, Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 79 herë
 

Banes me qira mbrapa teatrit, te 4 llullat .
Posedon:

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Kati 3 | Objekt i ri |

Qmimi: 250euro.
Cakto takim: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona