Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpi me qira
600.00 €

  • Adresa: Shtëpi me qira tek Dodona 2, rr.Bajram kel, Dodona, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 52 herë
 

Shtëpi me qira tek Dodona 2, në fund rruges Bajram Kelmendi

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona