Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Rruga Dardania, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 8 herë
 

????SHITEN 4 BANESA NË FUSHË KOSOVË????

????????????????????????????????????????????????: Rruga #Dardania dhe Hysen Xhakoli afer, #Shkolles #MihalGrameno #Caffe_PlusMinus.

????Çmimi: Me #marreveshje!????????

????#Kontrata behet të #NOTERI!

????#Kompleksi ????#BellaVista & #PALAZZO???? #Investitori #ARDITI_GROUP. ????????

✅Banesa ????????????

????????????????????????????????????????: 111.60m2

????Kati 3- të

➡️ Renditja:????????
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa ????????????

????????????????????????????????????????: 93.90 m2

????Kati 5- të

➡️ Renditja:????????
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa ????????????

????????????????????????????????????????: 97.97 m2

????Kati 6- të

➡️ Renditja:????????
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa ????????????

????????????????????????????????????????: 93.90 m2

????Kati 7- të

➡️ Renditja:????????
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

????Çmimi në krahasim me kualitetin dhe lokacionin është shumë shumë i volitshem!

????Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë lindje edhe perendim.

????Banesa është e gatshme në Qershor 2023.

????Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë me qasje në shumë rrugë.

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

????+38344265309 viber & watsapp
????+38348265309
email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #Toke, #Shtepi, #Truall #Dardani,
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

???? Për me shumë oferta na vizitoni në https://dyqani.com/mars-consulting MARSConsulting & MARSRealEstate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë