Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Fushë Kosovë????, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 17 herë
 

▪Në Kompleksin Ulpiana, te kopshti A-Z, jo larg prej prej shkolles "Mihal Grameno", me 70m2, kati - me lift , me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me Kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
+383 44 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë