Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Fushë Kosovë????, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 18 herë
 

▪Tek Viva e Vjeter, afër Restaurant Qami, Barnatore Gerta, me 80m2, kati 3 - me lift , me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me Kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
+383 44 599 989+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë