Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Fushe Kosove, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 19 herë
 

Shitet banesa 2+1 - ????Fushe Kosove

Banesë e mobiluar e gatshme për banim.

????Sipërfaqja 84m2.

Banesa posedon:
✔️Sallon dhe kuzhinë
✔️2 Dhoma gjumi
✔️1 Banjo
✔️Ballkon

- Për info më të hollësishme na kontaktoni:
????044 276 804
????049 316 689
[email protected]

#shitje #qera #blerje#patundshmeri #boshnjakurealestate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë